УВАГА! ПРИЗОВ!

170520161   Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 23.03.2016р. №122 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у травні-червні 2016 р.», явці до військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України 1998 р.-1989 р. народження, яким в період призову виповнюється 18 років (включно по 30 червня), а також громадяни, які народилися в період з 1989 по 1998 роки, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

   Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Красноград, вул. Полтавська, 60 в зазначений час з документами, вказаними в особистих повістках. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, маючи при собі документи, що засвідчують особу. Призов до Збройних Сил України та інших військових формувань України проводиться з травня по червень 2016 року.

   Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату без поважних причин, несуть кримінальну та адміністративну відповідальність.

Інформація Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату

Залишити відповідь