Красноградський краєзнавчий музей ім. П.Д Мартиновича відзначив свято

190520161   Вісімнадцятого травня у цьому закладі культури було багатолюдно. З нагоди Міжнародного дня музеїв тут організували справжнє свято, на яке, як годиться, завітало чимало гостей. Їхній увазі організатори заходу запропонували різні розваги. На подвір’ї музею відвідувачі могли вибрати для себе щось на ярмарку-продажу виробів декоративно-прикладного мистецтва та покататися верхи, а безпосередньо у закладі — оглянути нові виставки, пройти майстер-клас із плетіння килимів у техніці «коц» та інше.

   Серед гостей, які завітали не свято, були голова районної державної адміністрації Євген Третяков та очільник міста Володимир Максим. Вони взяли участь у відкритті експозиції фотографій і документів 106-ої Казахської національної кавалерійської дивізії. Її бійці полягли у боях за Красноградщину в роки Другої світової війни навесні 42-го.

   Ця виставка стала причиною приїзду до нашого міста делегації казахстанців на чолі з радником Надзвичайного повноважного посла Республіки Казахстан в Україні та Молдові Аргином Оспановим. Вони також взяли участь у її відкритті.

   Та це ще було не все, на що можна було подивитися. Всі, хто завітав цього дня на свято, також могли оглянути ще один експонат під відкритим небом – українську хату-мазанку початку ХІХ століття, реконструкції якої нещодавно завершилася.

190520162   190520163

190520164 190520165

Leave a Comment