Боротьба з небезпечним для людини та довкілля бур’яном

200520163   Мова йде про амброзію полинолисту. Розуміючи загрозу, яку несе в собі ця рослина для здоров’я людей, члени виконавчого комітету міської ради затвердили План заходів щодо боротьби з амброзією полинолистою на території Красноград, селищ Дослідне, Степове та Куми на 2016 рік. Він передбачає проведення роз’яснювальної роботи щодо обов’язкового скошування рослин перед цвітінням у період бутонізації, виривання з коренем та спалювання у спеціально відведених місцях та санітарних ямах. Це стосується і звичайних громадян, і керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, розміщених не території міської ради.

Члени виконкому запропонували провести акцію зі збору корінців цього небезпечного бур’яну, а щоб стимулювати людей взяти у ній участь, залучити громадські організації та підприємців міста для здійснення винагороди за роботу.