Назустріч громаді

190520166  Кількість клієнтів компанії «Нова пошта» постійно зростає. Українці гідно оцінили її роботу, адже вона надає доволі якісні послуги.

   Місія компанії, як зазначається на її офіційному сайті, — робити доставку легкою для життя і бізнесу, спрощувати життя клієнтам.

   Та, як виявилося, про тих, хто користується їхніми послугами працівники компанії опікуються, а до інтересів інших їм не має діла. Ці слова стосуються, насамперед, відділення «Нова пошта», що знаходиться у нашому місті. Зараз вони «мешкають» за адресою: вул. Щучки, 73. Так от жителі цієї вулиці не дуже задоволені таким сусідством. Справа в тому, що вантажівки, які доставляють товар до відділення, розбивають дорожнє покриття. Також вони непокояться про те, що постійна вібрація, спричинена рухом великогабаритного транспорту, може викликати руйнацію їхніх осель: на станах з’являться тріщини.

   У цій ситуації є тільки один вихід — «Нова пошта» має змінити місце розташування. Такий варіант і був запропонований представникам відділення на засіданні виконавчого комітету міської ради, на якому розглядалося питання його діяльності на території Краснограда.

   Та чи підуть вони на зустріч мешканцям вулиці Щучки? Це стане відомо згодом.

Залишити відповідь