Відтепер патрулювати місто будуть не тільки правоохоронці

260520162   На засіданні сесії міської ради було вирішено організувати діяльність громадського формування з охорони громадського порядку громадської організації «Красноградський  козацький курінь». Воно створене з метою сприяння Красноградській міській раді, виконавчому комітету міської ради, Красноградському районному відділу поліції у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

   Члени формування будуть брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку разом з працівниками органів внутрішніх справ.

   Міський голова Володимир Максим підтримав це рішення та закликав депутатів долучитися до цієї справи: «Ми з вами не повинні стояти осторонь. Кожен з нас теж може брати участь у патрулюванні міста з метою забезпечення охорони громадського порядку. Це не потребує великих зусиль. Просто виділіть декілька годин свого часу та пройдіться містом спільно з членами формування та працівниками органів внутрішніх справ. На мою думку, це благородна справа. Особисто я збираюся разом з іншими виходити на патрулювання.»

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту