Випускний вечір…

300520167   Всього лиш два слова, а як багато вони означають для одинадцятикласників. Для них це незабутня урочиста подія, яка символізує прощання з дитинством, шкільними роками, однокласниками. Це розділяє, так би мовити, один період їхнього життя — учнівський, дитячий — з юнацьким, дорослим.

   Цього року випускний вечір припав на 28 травня. Спочатку урочистості пройшли в школах, а потім винуватці свята зібралися на Центральній площі Краснограда, де проходив загальнорайонний заклад. Розділити хвилюючу мить з випускниками прийшли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник, настоятель Благовіщенського храму протоієрей Миколай та міський голова Володимир Максим, який зазначив: «Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг і вам потрібно буде вибрати свій особистий шлях. Та як би тяжко вам не було, в будь-якому випадку залишайтесь людьми, не втрачайте людські цінності: доброту, порядність, відповідальність.»

   Всі гості промовили слова поздоровлень, а потім в урочистій атмосфері кращі учні району отримали медалі за успіхи у навчанні, а від міського голови — Подяки.

300520168    300520169

Leave a Comment