День прикордонника

300520164   За всіх часів непорушність кордонів була однією з головних ознак могутньої держави, її спроможності захистити свої національні інтереси, протистояти будь-яким посяганням на територіальну цілісність і суверенітет. А це завдання — не із легких. Захист і охорона державних кордонів під силу лише справді мужнім та витривалим людям. Саме їм присвячене свято, яке ми щорічно відзначаємо 28 травня – День прикордонника.

   Не дивлячи ні що всі, хто в різні роки боронив рубежі своєї Батьківщини, одягають кашкети і берети та збираються разом, щоб згадати роки служби й вшанувати своїх побратимів, яких вже не має серед живих. Ось і цього року вони зібралися у Сквері слави біля пам’ятного знаку, присвяченого прикордонникам Красноградщини.

   Зі святом їх привітали голова районної ради Володимир Птишник, очільник міста Володимир Максим. Звертаючись до присутніх на заході, Володимир Максим сказав, що у всі часи оберігати кордони Вітчизни, стояти на сторожі спокою своїх замляків було справою наскільки небезпечною, настільки і почесною. Він подякував їм за відвагу і мужність, за чесне виконання священного військового обов’язку та побажав всім міцного здоров’я, оптимізму і благополуччя!

300520165   300520166

Залишити відповідь