Пішов із життя депутат Красноградської міської ради Хмара Володимир Васильович

310520161   Він добре відомий на теренах Красноградщини як учений агроном, кандидат сільськогосподарських наук, людина, що зробила значний внесок у розвиток Красноградської дослідної станції. Але діяльність Володимира Васильовича не обмежувалася лише професійними справами. Він завжди був на вістрі подій, брав активну участь у громадському житті міста, завжди відстоював інтереси громади с-ща Дослідне. Не даремно земляки обрали його депутатом міської ради.

А ще красноградці знають В.В.Хмару як керівника відео-студії «Творче життя». Він був режисером, постановником і натхненником творення фільмів за роботами класиків української літератури. Відеострічки, створені місцевими аматорами, отримували всеукраїнські відзнаки та найголовнішою нагородою для них була прихильність Красноградської публіки.

Глибоко сумуємо з приводу смерті Хмари Володимира Васильовича. та висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійного.

Міський голова В.Максим, депутати,

члени виконкому та колектив Красноградської міської ради