Кому довірити ремонт доріг у Краснограді?

310520162   Це питання обговорювали на нараді, яка відбулася у залі засідань міської ради 31 травня 2016 року. На зібрання були запрошені підрядники, які вже працюють на території місті та ті, що лише планують займатися облаштуванням місцевих доріг, члени виконавчого комітету й депутати міської ради, керівники комунальних підприємств.

   «Взагалі-то, приймати рішення про те, з ким заключати договір на ремонт доріг та тротуарів Краснограда можу я особисто. Це питання відноситься до моїх повноважень. І я особисто несу відповідальність за прийняття такого рішення. Та все ж таки мені хотілося б почути думку з цього приводу депутатів, членів виконавчого комітету та інших небайдужих красноградців. Тому я ініціював проведення такої наради, на яку ми запросили чотирьох ймовірних виконавців робіт з ремонту дорожнього покриття у цьому році. З кимось ми вже співпрацювали, дехто лише тільки виявив таке бажання. Всі присутні можуть поставити їм свої запитання щодо технології робіт, ціни, якості тощо», — сказав міський голова Володимир Максим, пояснюючи тему та мету зібрання.

   Питань до підрядників було чимало. Найбільше всіх цікавили гарантія, яку вони дають на свою роботу та її технологія. Дискусія видалася бурхливою, адже всі присутні переймаються проблемами своєї малої батьківщини та хочуть, щоб їхнє рідне місто було затишним та комфортним для цього мешканців.

   В результаті було вирішено провести для всіх охочих співпрацювати своєрідний іспит: дати для роботи ділянки доріг з однаковими характеристиками і потім проінспектувати проведений ремонт. Найкращий виконавець і отримає замовлення на ремонт місцевих доріг.

Залишити відповідь