Головними героями цього дня були маленькі красноградці

010620162   Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії не тільки для малечі, але й для нас, дорослих. Святкували цей день і у Краснограді. Біля центральної районної бібліотеки на захід зібралося чимало хлопчиків та дівчаток. І зовсім не суттєвим було те, що погода трохи завадила на повну насолоджуватися чудовим святом. Діти не звертали уваги на не притаманну цій порі року прохолоду та самі створювали гарний настрій, беручи активну участь у різноманітних конкурсах. Зі святом їх привітали голова Красноградської районної державної адміністрації Євген Третяков та міський голова Володимир Максим.

«Не секрет, що кожен з нас хоче бачити у своїх дітях здійснення мрій та сподівань. Прагне, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свій дім, рідну Україну. Дітям ми віддаємо частинку себе, вкладаємо всі сили заради їхнього майбутнього. У малечі повинно бути щасливе дитинство. Про це піклуються не тільки батьки, але й оточуюче суспільство. Тому турбота про наших дітей, захист їхніх прав — один з найголовніших обов’язків дорослих», — сказав Володимир Максим, звертаючись до глядачів у залі районного Будинку культури, де цього ж також проходив захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

А секретар міської ради Катерина Єніна завітала до Красноградського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де поздоровила його вихованців зі святом.

Розважала програма 1 червня звершилася вже традиційним маршем колясок та парадом карапузів.

010620163   010620164   010620165   010620166   010620167   010620168

Leave a Comment