Завдяки їм ми дізнаємося про те, що відбувається і в близьких, і в далеких куточках світу

070620161   Шостого червня журналісти відзначають своє професійне свято. Їхня праця потрібна і відповідальна. Саме вони правдиво і об’єктивно творять історію сьогодення, відображаючи сучасність. День журналіста можна вважати загальнонародним святом, тому що важко уявити нинішнє суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

   Щоб висловити слова вдячності за їхню працю, міський голова Володимир Максим зустрівся з працівниками красноградських засобів масової інформації. Прийом з нагоди Дня журналіста, який вже став традиційним, відбувся у залі засідань Земської управи. На нього були запрошені колективи районної газети «Вісті Красноградщини», телерадіокомпанії Красноградщини «Центр».

   «Це дуже добре, що ми можемо зібратися в такій урочистій і в той же час по-справжньому дружній обстановці. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у красноградцях віри та надії у майбутнє. Усіх вас об’єднує те, що ви без перерви: і в день, і вночі тримаєте руку на пульсі подій, що відбуваються. І не тільки висвітлюєте їх, але й впливаєте на наше життя, адже стоїте на контролі суспільства і знаєте про все, що відбувається докладніше і швидше за інших. Саме від вас, шановні, залежить формування суспільної думки», — сказав Володимир Максим, звертаючись до місцевих журналістів, і побажав їм успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди й достатку. А ще очільник міста подарував квіти представницям ЗМІ — жінкам, завдяки яким народжуються чергові номери районки.

Leave a Comment