Когорта освітян поповнилася

090620161   Випускний — це свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Саме воно зібрало сьогодні разом дружну родину: студентів, викладачів Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Цього року освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста здобули 133 юнаків та дівчат, які отримали спеціальності «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Технологічна освіта», «Фізичне виховання». Дипломи з відзнакою вручено 25 випускникам.

   По-особливому для них звучали слова адміністрації закладу, випускників, батьків та почесних гостей: керівництва міста та району.

   «З гордістю вітаю вас, справжніх молодих спеціалістів, з виходом на широкий освітянський шлях. За роки навчання в коледжі ви набули всіх необхідних знань, які забезпечать ваше успішне професійне становлення. Ви одержали заряд енергії, який допоможе вам реалізувати всі свої здібності.

   Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники», — сказав міський голова Володимир Максим, звертаючись до винуватців свята, та вручив грамоти за активну участь у житті коледжу, міста та органах студентського самоврядування Гаяне Казарян, Анні Клименко, Максиму Зубаню.

090620162   090620163

Leave a Comment