ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРИЗОВНИКА

   На підставі Постанови Кабінету міністрів України від 12.08.2015 року №587 відповідно до вимог «Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу» громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, належить виплата грошової допомоги в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

   Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014року №744, унеможливлюється залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції.

   Відповідно до ст. 39 п.2 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» громадяни України, призвані на строкову військову службу, користуються гарантіями, передбаченими ч. 3, ч. 4 ст.119 Кодексу законів про працю України, а також Законом України «Про освіту». За громадянами України, призваними на строкову військову службу, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності, місце навчання у навчальному закладі незалежно від підпорядкування та форми власності та форми навчання.

Інформація Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату

Залишити відповідь