Зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення міста

170620166   Цю мету переслідували депутати минулого скликання, затверджуючи Програму охорони навколишнього середовища міста Краснограда, селищ Дослідне, Куми,Степове на 2012-2015 роки. Чи її досягти? Про це на засіданні сесії міської ради відзвітував заступник міського голови Дмитро Стецюренко. Він повідомив, що на виконання Програми було виділено близько 160 тисяч гривень, які були витрачені на комплекс заходів, спрямованих на поліпшення екологічного стану довкілля. За рахунок цих коштів, зокрема, придбано 172 контейнери, які встановлено на вулицях міста та прибудинкових територіях.

Під час обговорення цього питання один із депутатів поцікавився, чи можливо змінити графік вивезення сміття з 3-го мікрорайону. Справа в тому, що інколи там можна спостерігати таку картину: контейнери переповнені, мешканцям багатоповерхівок не залишається нічого іншого як складати сміття поруч з ними.

Відповідаючи на це запитання, міський голова Володимир Максим зазначив, що графік змінюватися не буде, але, в разі потреби, сміттєвоз буде приїжджати за викликом мешканців.