У Красноградській міській раді ротація

Minolta DSC

   У депутатському корпусі органу місцевого самоврядування з’явилася нова людина. На засіданні сесії міської ради, яке відбулося шістнадцятого червня, було визнано повноваження депутата нинішнього скликання — Юхно Катерини Сергіївни. Її також введено до постійної комісії з питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку міста та закріплено за 22 округом. Катерина Юхно ввійшла до складу депутатського корпусу за виборчим списком Красноградської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, зайнявши місце депутата, який написав заяву про дострокове припинення своїх повноважень.

   Міський голова Володимир Максим привітав Катерину Юхно з цієї подією та побажав успіхів у роботі на користь громаді, яка довірила їй представляти свої інтереси у раді.

   Та це ще не всі зміни, які відбулися у складі депутатського корпусу. Причина ще однієї — зовсім не радісна, адже у зв’язку зі смертю було достроково припинено повноваження Хмари Володимира Васильовича. Присутні у залі засідань вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Leave a Comment