У місті створено 28 ОСББ

170620165   Цю інформацію озвучив заступник міського голови Дмитро Стецюренко на засіданні сесії міської ради, доповідаючи про виконання Програми сприяння створенню об’єднань співвласників багатоповерхових будинків в місті Краснограді.

   Як відомо, у травні минулого року Верховна Рада України прийняла закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який руйнує монополію ЖРЕПів і дає змогу мешканцям багатоквартирних будинків управляти спільним майном. Один із варіантів — створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Красноградська міська рада задовго до прийняття цього закону розпочала роботу, покликану спонукати мешканців квартир об’єднатися та самостійно управляти спільним майном. Саме на це була спрямована вищезазначена Програма. Її основною складовою стала роз’яснювальна робота щодо необхідності створення системи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, її переваг та особливостей функціонування.

   Інший варіант, який пропонує держава — обрати управителя. Донедавна на території міста не було жодного підприємства, яке б змогло б надавати ці послуги. Тому на цьому ж засіданні сесії міської ради було прийнято рішення про внесення змін до Статутів двох комунальних підприємств. Відтепер послуги з управління багатоквартирними будинками зможуть надавати Красноградське житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство та Красноградський комбінат комунальних підприємств.

Leave a Comment