«У нас всіх одна мета — залишитися однією країною»

220620161  Ці слова пролунали під час засідання круглого столу, який відбувся у залі засідань міської ради за участі представників Харківської обласної Асоціації громадських організацій інвалідів і ветеранів війни, Красноградської районної організації ветеранів України, міської ветеранської організації, громадська організація «Спілка учасників АТО», громадської організації «Захисники Вітчизни», Красноградської козацької спілки та громадської організації Красноградщини «Морське братство». Захід був присвячений 75-річчю від початку Великої Вітчизняної війни.

  Всіх виступаючих на зібранні об’єднує те, що в різні роки в різних війнах вони, не шкодуючи здоров’я, боронили свою Батьківщину від ворога. У своїх промовах вони наголошували на тому, що найголовнішим завданням країни, суспільства і всіх українців є достойне, патріотичне виховання підростаючого покоління.

  — Ми повинні вчити наших дітей допомагати один одному, підтримувати однолітків та людей старшого віку, а найголовніше — любити свою Батьківщину і тоді наша країна матиме шанс і надалі бути залишатися незалежною та соборною, — сказав представник Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни.

  А керівник Харківської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій наголосив, що спадкоємцями бойових традицій ветеранів Великої Вітчизняної війни стали сучасні захисники Батьківщини, які в запеклих боях на сході країни відстоюють територіальну цілісність держави, демонструючи мужність, відвагу і героїзм. Вони гідні нащадки тих героїв.

  Так, нажаль, трагічні сторінки історії знову повторюються, сьогодні знову гинуть українці від куль агресора-завойовника. Наша держава втрачає своїх синів, кращих представників української нації, які захищають територіальну цілісність країни, протистоять поширенню кривавого тоталітарного режиму у своїй державі.

  Проте ми повинні твердо вірити — перемога за нами, адже з нами правда, совість і справедливість, сила, досвід поколінь і відвага наших попередників, мужність і героїзм сьогоднішніх воїнів – визволителів.

220620162  220620163

Залишити відповідь