«Комунальні підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років готові майже на 50%»

Про це відзвітував заступник міського голови Дмитро Стецюренко на засіданні виконавчого комітету Красноградської міської ради.

«На календарі — червень місяць та підготовка до опалювального сезону розпочинається задовго до його початку. Організаційно-технічні заходи проводяться відповідно до раніше затвердженого плану. Тому можна з впевненістю сказати, що намічені роботи будуть виконані у термін», — сказав Дмитро Стецюренко.

Члени виконкому взяли до відома інформацію про хід підготовки комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, зобов’язали керівників Красноградського комбінату комунальних підприємств, Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства та рекомендували очільникам Красноградського підприємства теплових мереж, Красноградського комунального підприємства «Водоканал» забезпечити виконання в повному обсязі комплексу організаційно-технічних заходів, постійно тримати на контролі стан погашення заборгованості за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах житлово-комунального господарства міста.

Leave a Comment