УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПРИЗОВ!

230620162   Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 23.03.2016р. №122 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у травні-червні 2016 р.»

Явці до військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України 1998-1989 років народження, яким в період призову виповнюється 18 років (включно по 30 червня), а також громадяни, які народилися в період з 1989 по 1998 роки, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які ще підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Красноград, вул. Полтавська, 60, в зазначений час з документами, вказаними в особистих повістках. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, маючи при собі документи, що засвідчують особу.

Призов до Збройних Сил України та інших військових формувань України проводиться з травня по червень 2016 року.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату без поважних причин, несуть кримінальну та адміністративну відповідальність.

Інформація Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату

Залишити відповідь