У Красноградському медичному коледжі — випускний

240620164   Дипломи отримали студенти відділення «Лікувальна справа». Вже традиційно для своїх випускників заклад влаштував загальноміські урочистості, які відбулися у районному Будинку культури 24 червня. У залі, окрім молодих фахівців, були присутні викладачі коледжу та почесні гості.

   Випускний — це свято радості, і розставання, яке таїть у собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента як спеціаліста, і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням. Саме таким став цей день для 43 юнаків та дівчат. Позаду у них залишилися протоптана стежина до порогу навчального закладу, попереду — незвідана даль.

   Від імені Красноградського міського голови винуватців свята привітала секретар міської ради Катерина Єніна. Вона зазначила, що попереду випускників чекають нові вершини та нові досягнення. А головне — непросте доросле життя, коли щоденно доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийнятті рішення. Катерина Яківна побажала випускникам знайти свій життєвий шлях і стати достойними громадянами нашої країни та вручила Грамоти міської ради Інзі Антонюк, Владиславу Овчаренку та Тетяні Пилипенко.

240620165   240620166

Leave a Comment