Хор «Джерело» вкотре порадував своїх друзів

240620167   Двадцять четвертого червня у районному Будинку культури відбувся захід, який зібрав разом шанувальників цього співочого колективу, — звітний концерт. Не дивлячись на те, що «Джерело» має свою історію та традиції та все ж не перестає дивувати своїх шанувальників, впроваджуючи нові форми виступів.

   Серед пісень, що лунали у залі, були й ті, що вже давно витримали випробування часом. Це душевні мелодії із проникливими словами, котрі навіюють легкий сум, викликають щиру посмішку, змушують згадувати пережите… Були й сучасні естрадні пісні. Учасники колективу виконували їх і дуетами, і квартетами, і хором.

   На гостину до учасників хору завітала і секретар міської ради Катерина Єніна. Вона подякувала колективу за подаровані неповторні миті спілкування зі справжнім мистецтвом. «Ви — одна з візитівок нашого міста. Хочеться вірити, що ваша любов до музики, своїх глядачів завжди буде взаємною. І ви знову й знову пробуджуватимете наші душі, даруючи їм світло радості й надії», — сказала Катерина Єніна, звертаючись до винуватців свята.

240620168   240620169

Leave a Comment