Чотири красноградські міні-проекти, що стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє», вже отримали 100% фінансування

240620162   Депутати Красноградської міської ради прийняли всі необхідні рішення, щоб переможці обласного конкурсу отримали задекларовані кошти від обласного бюджету.

   На позачерговому засіданні сесії були внесені відповідні зміни до чотирьох міських Програм та до міського бюджету на 2016 рік. Отже, повністю отримали кошти на реалізацію своїх міні-проектів Красноградський дитячий навчальний заклад №5 на проведення капітального ремонту по заміні віконних блоків на енергозберігаючі, ініціативна група мешканців міста Краснограда на придбання спортивно-ігрового комплексу, ОСББ «Красноградська Ніка» на проведення капітального ремонту з заміни вікон та дверей на енергозберігаючі в житловому будинку № 175 по вул. Пушкіна, ТСБ «Надія» на проведення капітального ремонту з заміни вікон та дверей на енергозберігаючі та мощення по периметру будинку в багатоповерхівці № 6 по вул. Котляревського.

   Загальна сума субвенції з обласного бюджету склала майже 260 тисяч гривень.

   Міська рада свою частину фінансування виділила на попередніх засіданнях сесій.

Залишити відповідь