Ще один крок назустріч підприємцям

240620161   Красноградська міська рада вирішила, що розмір місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території міста у наступному році не зміняться. Відповідне питання депутати розглянули на позачерговому засіданні сесії, яке відбулося двадцять четвертого червня.

   Як відомо, законодавство України передбачає встановлення місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків на території міста на 2017 рік до першого липня нинішнього року, а вже до п’ятнадцятого липня це рішення має бути опубліковане у засобах масової інформації.

   «Не дивлячись на те, що від розміру цих ставок, головним чином, залежить наповнюваність та розмір міського бюджету, пропонується залишити їх на існуючому рівні. Під обговорення цього питання на засіданнях постійних комісій міської ради, враховувалася складна економічна ситуація в країні і було вирішено рекомендувати не обтяжувати місцевих підприємців ще більше, збільшуючи розмір місцевих податків і зборів, ставок земельного та акцизного податків, які вони мають сплачувати», — сказала секретар міської ради Катерина Єніна, доповідаючи з даного питання. Депутати одноголосно підтримали цю пропозицію.

Leave a Comment