Патрулювання міста — ще один спосіб фінансової підтримки безробітних

260520162   Як повідомлялося раніше, у Краснограді до охорони громадського порядку залучатимуться не тільки працівники правоохоронних органів. Рішення щодо діяльності громадського формування з охорони громадського порядку громадської організації «Красноградський козацький курінь» було прийнято на засіданні сесії міської ради наприкінці травня цього року. Наразі триває організаційна робота. П’ятого липня, зокрема, відбулася робоча нарада, на якій представники громадських організацій озвучили декілька питань щодо затвердження плану спільних дій з місцевим відділом поліції, проведення інструктажу для членів громадського формування тощо. Одне з них стосувалося і способу оплати за патрулювання та методу фіксування фактично відпрацьованого часу.

   Запрошена на нараду очільниця Красноградського районного центру зайнятості Ірина Петрикіна повідомила, що ті, хто має статус безробітного, отримуватимуть зарплатню методом співфінансування як громадські робітники. 50% сплачуватиме центр зайнятості, іншу половину — міська рада. Така форма залучення безробітних до громадських робіт на території міста триває вже не перший рік.

   «З огляду на те, що до патрулювання будуть залучатися ті, хто стоїть на обліку у центрі зайнятості, і їм за це буде виплачуватися заробітна платня, то відпрацьований час буде чітко фіксуватися у відповідному табелі», — сказав присутнім на нараді перший заступник міського голови Григорій Кревсун. Секретар міської ради Катерина Єніна ж запевнила учасників наради, що графік чергувань буде обов’язково затверджений на засіданні виконавчого комітету міської ради. У ньому будуть відображенні п’ять маршрутів та дні залучення до патрулювань представників громадськості: п’ятниця, субота й неділя.

   Працюючі красноградці теж можуть брати участь в охороні громадського порядку та лише на добровільній основі.

Leave a Comment