Рада Почесних громадян міста Краснограда запрацювала

почесні-громадяни   Перше її засідання відбулося п’ятого липня 2016 року. Почесні громадяни міста зібралися разом, щоб обрати голову Ради. Ним став Гонтарь Володимир Іванович. Звання він отримав у 2008 році. Володимир Іванович очолював будівельну компанію, яка у 60-80-і роки минулого століття відбудовувала Красноград.

   Присутня на зібранні секретар міської ради Катерина Єніна попросила членів Ради долучитися до внесення кандидатур на звання «Почесний громадянин міста Краснограда».

   «Це повинна бути людина, яку знають та поважають красноградці. Звання «Почесний громадянин міста Краснограда» — найбільша нагорода, якою орган місцевого самоврядування може відзначити та подякувати комусь за роботу на благо міста та громади», — наголосила Катерина Єніна.

   Окрім обрання голови Ради на засіданні також обговорили ювілей, який наше місто відзначить у вересні цього року. Волощук Володимир Микитович підняв питання щодо випуску збірки пісень «Красноград — моя столиця» та запису професійними виконавцями Гімну міста Краснограда. Він наголосив на тому що, це було б гарним дарунком місту з нагоди 285-річчя заснування.

   Довідково: рішення про створення Ради Почесних громадян міста Краснограда було прийнято на засіданні сесії міської ради, яке відбулося 16 червня 2016 року.

Залишити відповідь