Дошкільнята. Як харчуються, оздоровлюються та чи організовано введення обліку дітей віком від 0 до 6-ти років на території міста?

110720161   Про це йшла мова під час наради, яка відбулася під головуванням секретаря міської ради Катерини Єніної 11 липня. На неї були запрошені керівники дитячих навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів Краснограда.

   Учасники зібрання обговорили питання, які незабаром будуть розглядатися на засіданні виконкому міської ради. Це — закріплення дитячих навчальних закладів та дошкільних підрозділів за окремими частинами міста, організація ведення обліку малюків віком від 0 до 6-ти років. Як повідомили присутні, працівники дитсадочків постійно проводять перепис дітей на закріплених за ними частинами міста. Хоча для їхньої роботи це не має такого важливого значення, як раніше, адже зараз діє електронна черга. Батьки, бажаючі влаштувати своє чадо до дитячого садочка, повинні зайти на сайт Департаменту науки і освіті Харківської обласної державної адміністрації, зареєструватися там та подати заявку у навчальний заклад, що подобається, не зважаючи на його місце знаходження.

   «Щороку перед початком навчального року міська рада повинна затверджувати списки дітей дошкільного віку, хоча вона і не залучена до роботи з ведення обліку красноградців цієї вікової категорії. Тим більше, що нам не подобається те закріплення по місту, що існує. Відповідно до нього є такі території міста, що зовсім не охоплені, а за деякими вулицями закріплені відразу два навчальні заклади. Через це постійно виникає плутаниця.

   На мою думку, потрібно ініціювати проведення моніторингу цієї роботи», — сказала Катерина Єніна, коментуючи питання ведення обліку дошкільнят та закріплення ДНЗ за частинами міста.

   Якість харчування та медичного обслуговування обговорювалося окремо з дитсадочками міської ради.

   «Наші дітлахи забезпеченні повноцінним харчуванням. У цьому нам дуже допомагають батьки. За ті, кошти, що виділяються на харчування (17 грн на день, влітку — 19,50), не можливо закупити всі необхідні продукти. Тому батьківська рада, а такий орган є в усіх закладах, має право приймати рішення про надання благодійної допомоги, наприклад, овочів», — говорить директор дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5 Красноградської міської ради Надія Литвин.

   Медикаментами вони також забезпечені повністю.

Leave a Comment