Досвід плюс молодість — процвітання рідного краю

180720161   У залі засідань міської ради 15 липня відбулося зібрання. До діалогу були запрошені представники молодіжного середовища Краснограда. Мета зустрічі — створення молодіжної громадської ради. Питання про затвердження відповідного Положення планується винести на розгляд депутатів під час чергового засідання сесії органу місцевого самоврядування у п’ятницю 22 липня 2016 року.

   Секретар міської ради Катерина Єніна говорить, що створення нового консультативно-дорадчого органу дає шанс молодим людям зібратися разом, обговорити проблемні питання, тобто об’єднатися зі спільною метою — подбати про майбутнє свого краю.

   «Молодіжна рада дозволить використовувати величезний потенціал і креативність молоді міста на благо розвитку Краснограда та району в цілому. Завдання центральної та місцевої влад — залучити молодих людей до розбудови країни, району, міста, завдання молоді — допомогти віднайти оптимальні шляхи вирішення молодіжних проблем громади. Сподіваюсь, що з вашою допомогою ми зможемо знайти порозуміння з молодіжною аудиторією», — сказала Катерина Єніна, звертаючись до аудиторії.

   Вона також відзначила, що міська рада давно співпрацює з представниками молодого покоління. В основному це — старшокласники та студенти місцевих вишів. Та вони ще зовсім юні й не всі своє майбутнє пов’язують з Красноградом. Тому було вирішено залучити до співпраці  більш широку аудиторію. Консультації з молоддю стануть ще одним зі стимулів у роботі – свіжі ідеї, незаангажовані думки, активні позиції будуть орієнтиром для визначення правильності того чи іншого рішення.

Залишити відповідь