У боротьбі з несанкціонованою торгівлею будуть вживатися жорсткіші методи

200720161   Робота так званого ринку на залізничному вокзалі вже не один рік викликає жваві обговорення. У місті є як прибічники, так і противники його існування. Та не дивлячись на будь-які доводи «за», його функціонування — поза законом, а торгівля там — несанкціонована.

   Як же бути? На це питання шукали відповідь під час наради, яка відбулася у міській раді 20 липня. На неї були запрошені керівники станції Красноград Південної залізниці Микола Чурносов, залізничного вокзалу Надія Ошкукова, представник Красноградського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області Сергій Шарлай, члени постійної комісії міськради з соціальних питань та розвитку інфраструктури міста.

   «Не дивлячись на те, що крансоградців влаштовує існування цього ринку, ми не повинні миритися із порушенням закону. Окрім того, несанкціонована торгівля м’ясо-молочними продуктами — небезпечна для здоров’я та життя людей. А наше першочергове завдання — благополуччя мешканців громади. Так як наразі немає шляхів врегулювання питання офіційного облаштування місця торгівлі на привокзальній площі, отже нам потрібно узгодити спільний план дій з його ліквідації», — сказав міський голова Володимир Максим, розпочинаючи нараду.

    Учасники зібрання обговорили різні варіанти виходу з ситуації, що склалася. У підсумку було вирішено заборонити в’їзд на територію вокзалу всім автомобілям, окрім спецтранспорту. Якщо ж це не вирішити проблему, то будуть вживатися заходи передбачені законодавством України. Стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Отже працівники Красноградського відділу Головного управління Національної поліції в Харківській області будуть складати протоколи про адміністративні правопорушення. Так рішення про розмір штрафу та конфіскацію може прийняти тільки суд, то порушник повинен буде сплати не тільки штраф, а й судовий збір, який становить близько 300 гривень.

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту