На вулиці Українській буде встановлено спортивний комплекс

250720164   Його придбання передбачається у змінах до Програми благоустрою міста Краснограда на 2016 рік, внесених депутатами міської ради 22 липня 2016 року. Прийняття цього рішення викликане великою кількістю звернень мешканців вул. Української.

Займатися спортом під відкритим небом зможуть й інші мешканці міста. Відповідно до зміненої Програми розвитку фізичної культури і спорту на території міста Краснограда на 2016-2018 роки на третьому мікрорайоні планується будівництво та облаштування вуличної площадки, де можна бути грати у міні-футбол, волейбол та баскетбол.

Що ж до змін у Програмі благоустрою, то підтримавши їх депутати також дали свою згоду на придбання косарки роторної для Красноградського комбінату комунальних підприємств. Цей прилад дасть змогу більш ретельно скошувати бур’яни у місті, зокрема амброзію полинолисту.