Створюємо гімн міста Краснограда

250720165   Кожен орган місцевого самоврядування може мати свої офіційні символи. У нашого міста є герб та прапор. І ось депутати вирішили зробити Краснограду подарунок з нагоди річниці заснування. На сесії міської ради було прийнято рішення про проведення конкурсу на кращий проект гімну Краснограда.

   Його дебют має відбутися під час урочистостей, присвячених 285-ій річниці з Дня заснування міста.

   Як зазначається в Положенні про конкурс, проект повинен складатися із тексту гімну і мелодії. На конкурс подаються твори, котрі мають високий художній рівень музики і тексту, урочистий, життєстверджуючий характер, патріотичну направленість, оспівують і возвеличують місто Красноград, відображають історичні, культурні традиції і досягнення міста. Протяжність гімну не повинна перевищувати 3 хвилин, обсяг – не більше 3-х  куплетів з приспівом.

   Запроваджуючи цей конкурс міська рада має на меті залучити талановитих красноградців до створення поезій та пісень про місто, усвідомлення причетності кожного до творення культурної спадщини своєї малої батьківщини, підвищення рівня національної свідомості.

   Оголошення про проведення конкурсу буде надруковано у районній газеті «Вісті Красногращини» та офіційному веб-сайті Красноградської міської ради.

Leave a Comment