Інвентаризація земель

250720162   Це було одним із головних завдань Програми розвитку земельних відносин, контролю за раціональним використанням та охороною земель Красноградської міської ради, що діяла з 2011 по 2015 роки. Про її виконання на засіданні сесії міськради прозвітувала провідний спеціаліст відділу з питань архітектурно-будівельного контролю та благоустрою міста Любов Соколова. Програма також передбачала встановлення та зміна меж населених пунктів, проведення повторної нормативної грошової оцінки земель.

   За п’ять років на її реалізацію було витрачено 49,5 тис. грн.. Кошти були спрямовані на повторну нормативну оцінку земель населених пунктів міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове, Куми.

   Враховуючи те, що строк дії Програми закінчився, депутати прийняли рішення про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Красноградської міської ради на 2016-2020 роки. Вона передбачає проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу земельних ділянок або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису).

   Коментуючи це питання, міський голова Володимир Максим наголосив, що міська рада уперше планує провести аукціон землі, виставивши на торги дві ділянки, що знаходяться по вул. Українській, орієнтовною площею 5,2 га, (землі промисловості), та по вул. Бєльовській, орієнтовною площею 0,0100 га (землі житлової та громадської забудови). Перш кроки у цьому напрямку вже зроблено — визначено виконавців земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності. Відповідний конкурс було проведено 30 травня 2016 року. Його переможцем визнано Харківську регіональну філію Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

Leave a Comment

UA / EN
Перейти до вмісту