Підтримка студентської молоді

270720161   Молодь — майбутнє країни та міста. І завдання влади — підтримка активних представників цього покоління у бажанні розвиватися, розкривати і використовувати свої задуми та здібності як у власних, так і загальнодержавних інтересах. Цьому, насамперед, сприяє здобуття вищої освіти.

   Депутати Красноградської міської ради вирішили простимулювати тих мешканців нашого міста, які зараз навчаються у місцевих та Харківських вишах. На засіданні сесії Красноградської міської ради 22 липня були прийняті рішення, які дозволяють тимчасово працевлаштувати студентів.

   Додатковий заробіток цього року отримають 6 студентів. Після оформлення відповідних документів вони будуть направлені до Красноградського комбінату комунальних підприємств. Для початку їм буде доручено фарбування знаків дорожнього руху.

   На цьому ж засіданні сесії міської ради депутати проголосували за створення ще 4-х робочих місць. При Красноградській міській раді будуть працювати інспектори з громадського порядку та благоустрою міста. Ця робота вже не носитиме тимчасовий характер.

   Красноградський міський голова Володимир Максим зазначає, що ці посади створені для учасників АТО, саме їм буде надаватися перевага під час прийому на роботу.

Залишити відповідь