Перші кроки міської молодіжної громадської ради

280720161   Цей консультативно-дорадчий орган, створений днями, вже має, що розповісти про свою діяльність. Двадцять сьомого липня за сприяння Марії Ніконової, яка є членом міської молодіжної громадської ради та відповідає там за партнерство та міжнародні відносини, до Красноградської міської ради завітали представники «цивільного повітряного патрулю». З міським головою Володимиром Максимом вони обговорили можливість надання послуг із санавіації.

   «Цивільний повітряний патруль» у співпраці з комунальним закладом охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації взяли на себе функцію доставки хворих до Харкова повітряним шляхом. Свою роботу вони виконують на волонтерських засадах.

   Їм потрібен лише майданчик для посадки літака. І його було знайдено. У разі необхідності літак разом з лікарем-волонтером зможе приземлитися на території колишнього аеродрому у Піщанці.

   Отже, дякуючи міській молодіжній громадській раді, тяжкохворих мешканців району можна буде доправляти до обласних лікарень у найкоротші терміни. Повітряне судно зможе прибути до нашого району через 15-20 хвилин після виклику.

Leave a Comment