Стан ремонту доріг на території міста

080820161   Це питання обговорювалося на засіданні спеціально створеної тимчасової контрольної комісії міської ради, до складу якої увійшли депутати Олег Гусєв, Олег Ждамаров, Дмитро Жданов, Юлія Клочкова, Олексій Крятов та Володимир Непомящий.

Комісія була створена у червні цього року з метою проведення обстеження стану ремонту доріг у Краснограді. Про результатами своєї діяльності її члени мають прозвітувати на засіданні сесії міської ради.

І ось у п’ятницю, 05 серпня, вони зустрілися із очільником міста Володимиром Максимом та його першим заступником Григорієм Петровичем, щоб обговорити технічні характеристики та якість проведення поточного ремонту дорожнього покриття вулиць Краснограда.

Найбільше дискутували про те, який ремонт потрібно робити: капітальний чи поточний. Зрозуміло, що краще змінити дорожнє покриття повністю, а не щороку латати ями. Та все, як завжди, впирається в гроші. Капітальний ремонт чотирьохсот метрів коштуватиме більше 1 мільйона гривень, а це лише один квартал вулиці. А скільки їх у місті потребуються ремонту? В той же час за ці самі кошти можна полагодити 3-4 вулиці.

Після наради члени комісії проінспектували проведені ремонтні роботи по вул.. Щучки, Преображенській, Короленка, Бєльовській та Лермонтова.

Свої пропозиції та звіт щодо результатів роботи комісія озвучить на одному з наступних засідань сесії міської ради.