Будівельник — скромна професія великої людини

110820161   Красноград, як кожне місто, має свої традиції. Одна із них — святкування Дня будівельника. Так і в цьому році 11серпня на урочистості з цієї нагоди у залі засідань міської ради зібралися люди, що зводили багатоповерхівки, в яких ми зараз мешкаємо, промислові підприємства, об’єкти соціальної та культурної сфер.

   Зі словами вітань до тих, хто в різні роки розбудовував Красноград, звернулися очільник міста Володимир Максим, його перший заступник Григорій Кревсун та секретар міськради Катерина Єніна. Цього разу до організації та проведення заходу долучилися і представники міської молодіжної громадської ради, які теж були присутні у залі.

   «Наша сьогоднішня зустріч напередодні вашого професійного свята — чудова нагоди познайомити нашу молодь з історією розбудови Краснограда, з тими, хто своїми руками творив їхню малу батьківщину. Ви — не просто будівельники, ви — творці, бо для вас це була не просто робота, а справжнє покликання. Теперішнє і всі наступні покоління будуть вічно пам’ятати про вас — тих, завдяки кому наше місто стало таким прекрасним», — сказав Володимир Максим. Також він згадав тих, хто уже відійшов у вічність, але назавжди залишиться в історії Краснограда.

   Цього року дата проведення урочистостей була обрана не випадково. Саме в цей день 285 років тому було закладено фундамент Більовської фортеці. Відтоді наше місто й веде лік днів свого життя.

Leave a Comment