Кількість ОСББ на території міста поступово зростає

170820167   Днями було створено ще одне «Центральний 2016», до якого увійшли відразу дві багатоповерхівки по вулиці Шевченка, 107 та по вулиці Соборній, 44. Сімнадцятого серпня депутати міськради дали згоду на зняття з балансу Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємств житлових будинків.

Під час засідання сесії говорили і про ще одне об’єднання співвласників «Красноградська Ніка», яке цього року стало переможцем обласного конкурсу міні-проектів Харківської обласної ради «Разом в Майбутнє». За рахунок коштів, які вони отримали, планувалося здійснити ремонт із заміни вікон і дверей на енергозберігаючі. Та, використовуючи гроші економно, члени ОСББ змогли заощадити і на проведення капітального ремонту мощення та цоколю в своєму житловому будинку № 175 по вул. Пушкіна.