Інформує управління держпродспоживслужби в Красноградському районі

180820163    Кавун: користь чи небезпека?

   Серпень найбільше асоціюється з кавунами та динями. Напевне, мало хто може уявити собі цей час без ароматного, соковитого й солодкого кавуна або медової диньки. Сезон кавунів в Україні у самому розпалі.

   Люди полюбляють кавуни тому, що вони не просто смачні і дуже добре втамовують спрагу.

   Вони корисні для здоров’я, оскільки насичують організм мінеральними речовинами (магнієм, калієм, фолієвою кислотою, пектиновими речовинами та іншими, які ми втрачаємо з потом). Ніжна клітковина кавуна очищує кишківник і покращує травлення. Складові кавуна мають сечогінний та жовчогінний ефект, допомагають при хворобах печінки, жовчного міхура, нирок тощо. Останніми дослідженнями встановлено, кавуни ще допомагають знижувати кров’яний тиск завдяки деяким амінокислотам, що входять до їх складу.

   Правила, яких повинні дотримуватися при торгівлі кавунами, доволі прості. Вони повинні знаходитися на товарних лотках, а не звалюватися прямо на землю. Перед вживанням кавуни, як і іншу городину, потрібно ретельно мити, щоб бруд з їх поверхні, де завжди присутні мікроорганізми, не потрапив до рота.

   Купуючи продукцію рослинного походження, варто поцікавитись її безпекою, одним із показників якої є вміст нітратів. Рослинні культури нітрати природного походження отримують з ґрунту та підземних вод. Жодної рослини без нітратів не буває. На жаль, для швидшого дозрівання кавунів та збільшення маси їх підживлюють нітратами – азотними добривами, які самі малотоксичні, але за відповідних умов, серед іншого і у шлунково-кишковому тракті, перетворюються на токсичні нітрити, які згубно впливають на гемоглобін, що веде до гіпоксії тканин організму.

   Ще одна небезпека криється вже у неналежних умовах зберігання продукту. Досить часто покупці просять продавців відрізати половину або четвертину ягоди. Купувати відрізану невідомо коли частину кавуна, навіть прикриту поліетиленовою плівкою, не завжди безпечно. Будьте обережні, така продукція може бути бактеріально забрудненою.

   Головне правило безпеки споживання кавунів – добова доза на кілограм ваги людини повинна не перевищувати 5 мг нітратів. Вміст нітратів нормується для кавунів на рівні 60 мг/кг ваги продукту, саме такими показниками і користуються контролюючі служби.

   Лікарі радять не пропонувати дітям молодше двох років кавуни взагалі, а для старших краще купувати їх в серпні та вересні – у період природного дозрівання. Але навіть за таких умов для дитини 2-3 років краще обмежитися порцією ягоди масою 80-100 грамів, а 3-6 років – порцією 100-150 грамів. Наслідки вживання недоброякісних кавунів, в т.ч. з бактеріальним забрудненням їх поверхонь, м’якоті, можуть бути різними. Від відчуття слабкості до блювоти, високої температури та діареї, що може призвести до зневоднення організму. Якщо таке сталося, необхідно викликати лікаря, а до його приходу пити воду невеликими порціями.

Залишити відповідь