Злилися воєдино неба синь і золотаві кольори пшениці

230820161    Щороку напередодні Дня Незалежності України ми вшановуємо одну з найголовніших національних святинь – Державний прапор України. Він є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Мить, коли піднімається державний прапор – це момент піднесення, який сповнює серця неперевершеною гордістю.

    Цьогорічна церемонія підняття Державного прапору України перетворилася на феєричне дійство. Головний стяг країни, який урочисто був винесений на Центральну площу міста, ніби линув до головного сценічного майданчика, де розгорталося святкове дійство.

    До присутніх звернувся голова Красноградської районної державної адміністраціє Євген Третяков. У своєму виступі він зазначив, що синьо-жовте знамено для кожного є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри гуртує нас в єдине ціле – український народ. Нехай наш прапор гордо майорить над Україною, рідним містом та буде надійним оберегом в усіх наших справах та помислах.

    В урочистостях з нагоди взяли участь міський голова Володимир Максим, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, численна громадськість міста.

Leave a Comment