Символ державності – на Центральній площі міста

230820162   25-та річниця Незалежності нашої держави увійде в історію Краснограда, як день, коли красноградці отримали ще один символ рідного міста.

    Напередодні свята Красноградською міською радою було оголошено конкурс на облаштування пам’ятного знаку на Центральній площі міста. До конкурсної комісії надійшло близько десяти заявок.

    Переможцем конкурсу визначено пропозицію молодого архітектора Інни Курішко. Дівчина нещодавно мешкає в нашому місті, але встигла полюбити його. Однією з її мрій було облаштування в Краснограді пам’ятного знаку, який би став символом нашої молодої держави. Так народився проект Державного Герба України. Ця пропозиція знайшла схвалення з боку голови районної державної адміністрації Євгена Третякова, членів конкурсної комісії, її було підтримано депутатами міської ради.

    На церемонії відкриття пам’ятного знаку міський голова Володимир Максим зазначив: «Добре коли ми маємо змогу відкривати в нашому місті нові пам’ятки нашого державотворення. Це надихає і дає життєстверджувальну віру в те, що майбутнє рідної України буде світлим.»

Залишити відповідь