Навчальний рік — розпочався

010920161   Перше вересня являється не лише початком осені, але й традиційним Днем знань, адже саме в цей день розпочинається навчання у школах, професійно-технічних закладах освіти та коледжах. Закінчилися літні канікули, тож попереду — довгий рік здобування знань, тим паче, що для когось він стане останнім роком навчання, а хтось навпаки, вперше піде до школи, або змінить статус зі школяра на студент. Тому цей день є особливо радісним та прекрасним.

   Урочисті лінійки 1 вересня 2016 року традиційно відбулися в усіх загальноосвітніх навчальних закладах освіти міста. Очільник Краснограда привітав учнів та студентів багатопрофільного ліцею, Красноградського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Красноградського технікуму механізації сільського господарства імені Ф.Я.Тимошенко та професійного ліцею. В урочистій лінійці, яка відбулася на подвір’ї навчально-виховного комплексу №3, взяв участь перший заступник міського голови Григорій Кревсун. Секретар міської ради привітала учнів гімназії «Гранд».

   Не залишився без уваги і першокурсники комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний коледж». Слова поздоровлень від мера міста Володимира Максима вони почули на заході, присвяченому їх посвяті в студенти.

010920162   010920163

010920164

Leave a Comment