Фінансова підтримка Красноградського ККП

080920161   Освітлення, дороги та тротуари. За роботи у цих напрямках на території міста відповідає, зокрема, і Красноградський комбінат комунальних підприємств. Розуміючи, що від його діяльності залежить рівень комфортності життя всієї громади, депутати на позачерговому засіданні сесії міської ради, яке відбулося 08 вересня, затвердили Програму фінансової підтримки Красноградського комбінату комунальних підприємств на нинішній та наступний роки, якою визначено основні завдання на виконання яких будуть спрямовуватися кошти: придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період; забезпечення надійності й безпечності експлуатації інженерних мереж (доріг, тротуарів, тощо); освітлення вулиць міста; подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій; зміцнення матеріальної бази підприємства; придбання техніки та багато іншого.

   Аналогічний документ раніше було прийнято і щодо Красноградського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства. Враховуючи ці рішення міської ради депутати внесли зміни і до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Краснограда, селищ Дослідне, Степове та Куми на 2016 рік.

   Коментуючи ці питання, міський голова Володимир Максим зазначає: «Підтримка комунальних підприємств міста — наш обов’язок, адже саме вони є, так би мовити, «нашими руками», які роблять життя красноградців зручнішим».

Залишити відповідь