«Життя — це кінострічка»

140920161   З цих слів почав свій виступ Красноградський міський голова Володимир Максим на заході «Мистецтву назустріч серця відкриває своєю чарівністю  стрічка», який відбувся 14 вересня у районному центрі позашкільної освіти в рамках святкування 285-річчя з дня заснування Краснограда. Він також зазначив: «Людина в своєму житті грає головну роль, виконує обов’язки і режисера, і сценариста. Від того, як вона проживе своє житті і залежить жанр фільму: чи то мелодрама, чи пригоди, може авантюра або суцільна драма.»

   З історією кіно в рідному місті знайомилися представники учнівського та студентського самоврядування. Допомагали їм у цьому працівники міської ради, міської ветеранської організації та районної бібліотеки.

   Присутні на заході поринули в атмосферу розвитку кіно на початку 20-го століття та його розквіту на теренах міста в 60-70 роках, говорили про творчість земляків режисера Юрія Чорного та сценариста Леоніда Первомайського (він відомий за стрічкою «Дикий мед»). Особливу увагу було приділено і художньому фільму «Ати-бати, йшли солдати» Леоніда Бикова, перша прем’єра якого відбулася саме в нашому місті.

140920162

Залишити відповідь