Захід, який поєднує захоплення спортом й історією рідного краю

1909201616   Мова йде про велопробіг «Шляхами сивої давнини. Від фортеці до фортеці», який відбувся у суботу, 17 вересня, в рамках святкування Дня міста та річниці визволення Красноградського району від німецько-фашистських загарбників. Біля пам’ятного знаку в Бєльовській фортеці того дня зібралися всі, хто полюбляє крутити педалі: і професійні велосипедисти, і любителі.

   «Мета цього заходу — це популяризація здорового способу життя, адже зараз так багато молоді проводить свій вільний час пасивно: чи то перед монітором комп’ютера, чи перед екраном телевізора. Вони повинні зрозуміти, що заняття спортом — це не так вже й нудно і може приносити не тільки користь, але й задоволення.

   А враховуючи маршрут цього велопробігу, це ще й чудовий спосіб ознайомитися з історією нашого та сусіднього районів», — сказав міський голова Володимир Максим, який теж приїхав бо Бєльовської фортеці на велосипеді, щоб побажати усім учасникам заходу вдалої подорожі. Вони мали відвідати з прапором Краснограда фортеці нашого і не тільки районів, а завершити свій маршрут — на Центральній площі міста.

1909201617   1909201618

До відома маршрут велопробігу:

– місто Красноград, Бєльовська фортеця, біля Пам’ятного знаку (початок маршруту);

– с.Берестовенька, Красноградський район, Іванівська фортеця;

– с.Д’ячківка, Кегичівський район, Орловська фортеця;

– с.Медведівка, Кегичівський район;

– с.Парасковія, Нововодолазький район, фортеця ім. Св. Парасковії;

– с.Старовірівка, Нововодолазький район;

– с.Берестовенька, Красноградський район;

– с.Іванівське, Красноградський район;

– Центральна площа міста, місто Красноград (кінець маршруту приблизно о 19.00 годині 17 вересня 2016 року).

Залишити відповідь