День визволення району від німецько-фашистських загарбників

1909201611   Урочистою ходою представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ветеранів, трудових колективів підприємств, установ і організацій рушили до меморіального комплексу «Братські могили», де 19 вересня відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73-й річниці визволення району від фашистських загарбників. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх, кого навічно забрала війна, а також всіх, хто загинув, захищаючи цілісність та незалежність нашої країни. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник та очільник міста Володимир Максим. Міський голова зазначив, що цей день — особливий, це свято, що єднає усі покоління, переповнює спільними почуттями і радості, і смутку: «Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Вічна і світла пам’ять тим, хто не повернувся з тієї страшної війни. Низький уклін всім ветеранам».

   На завершення заходу керівники міста та району, ветерани, представники громадськості поклали квіти до меморіального комплексу.

   На території Краснограда знаходиться декілька пам’ятних знаків, присвячених героям, які захищали нашу країні та наше місто від німецько-фашистських окупантів в роки Другої світової війни: льотчикам, морякам, танкістам тощо. До всіх них цього дня представники міської ради поклали квіти.

1909201612   1909201613

1909201614   1909201615

Залишити відповідь