Про підготовку комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та стан вуличного освітлення

230920161   Ці й інші питання було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Красноградської міської ради, яке відбулося 22 вересня. Як повідомив керівник комунального підприємства «Водоканал» Микола Дубина підготовка об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства до роботи в осінньо-зимовий період становить 100%. За словами в.о. головного інженера Красноградського підприємства теплових мереж Володимира Царика, об’єкти теплопостачання підготовлені на 98% та до 1 жовтня всі проблемні моменти буде вирішено. До листопада плануються завершити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період у Красноградському комбінаті комунальних підприємств. «Вже є 5 тонн солі та 90 тонн піску. У жовтні буде придбано ще 15 тонн солі і 300 тонн піску для посипання доріг та тротуарів», — сказав керівник Красноградського ККП Сергій Ткаченко. Також від доповів членам виконавчого комітету про стан вуличного освітлення і навколишнього середовища міста.

   Секретар міської ради Катерина Єніна ознайомила присутніх на засіданні з прогнозованими показниками дохідної та видаткової частин міського бюджету на 2017 рік.

   Також члени комісії розглянули звернення Красноградського комунального підприємства «Водоканал» щодо погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і декілька заяв, що стосувалися, зокрема, надання дозволу на встановлення газового опалювального приладу, погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування та іншого призначення тощо.

Leave a Comment