«Ви — джерело мудрості, Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для нас і підростаючого покоління»

270920161   З такими словами звернувся очільник Краснограда Володимир Максим до ветеранів міської ради. Тих, хто в різні часи працював в органі місцевого самоврядування, було запрошено на зустріч, яка відбулася у залі засідань міської ради напередодні Міжнародного Дня громадян похилого віку та Дня ветерана України.

   Володимир Максим подякував присутнім за їхню працю на користь територіальної громади та попросив і надалі підтримувати порадою, ділитися досвідом.

   «Пройшов рік після створення ветеранської організації міської ради. До неї увійшли колишні працівники органу місцевого самоврядування та, на мою думку, не зайвим було б залучити до її діяльності і тих, хто був у свій час депутатом чи членом виконавчого комітету міськради, трудився в закладах культури й освіти, комунальних підприємства Краснограда. З впевненістю можу сказати, що всім їм небайдужа подальша доля нашої малої батьківщини», — сказав у своїй промові мер міста. Та окрім теплих слів на ветеранів міської ради чекала й ще одна приємність — чай з солодощами.

Leave a Comment