Їхня праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді

“Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.

Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але…

Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти,

що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.”

І. О.Решетовська

   Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цій нагоді й був присвячений захід, який відбувся у районному Будинку культури 27 вересня 2016 року.

   Слова вдячності людям поважного віку говорили голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, секретар міської ради Катерина Єніна, помічник-консультант народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова та голова районної організації ветеранів України Василь Кривобок.

   «Сьогодні в цьому залі зібрався, так би мовити, «золотий фонд» Красноградщини. Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага. Саме ви подарували нам Красноград, таким яким він є, яким ми вчимо його любити своїх дітей.

   Ми живемо поруч з вами, рівняємося на вас. Бути вашими послідовниками — велика честь і відповідальність», — з такими словами до присутніх у залі звернулася секретар міської ради Катерина Єніна й передала від мера Краснограда Володимира Максима побажання здоров’я, безхмарного неба, щастя і благополуччя та щоб усі проблеми, незгоди обходили стороною, а добро, що вони роблять, поверталося сторицею.

Leave a Comment