Не здаються сивині їхні молоді серця

290920161   Першого жовтня уся світова громадськість відзначає Міжнародний день людей похилого віку та Україна ще й День ветерана. Напередодні, 29 вересня, у нашому місті відбувся урочистий захід, покликаний вшанувати тих, за плечима кого не один десяток не завжди легко прожитих років, пам’ятних щасливими миттєвостями кохання, дружби, цікавих і плідних зустрічей, споглядання за зростанням дітей і онуків.

   Організаторами цього дійства стали Красноградська міська рада та філія БУ «Укрбургаз» в рамках виконання договору про соціальну співпрацю, який був підписаний у березні нинішнього року. Від імені очільника міста до присутніх у затишній залі Будинку техніки, а саме там проходив захід, ветеранів обох організацій звернулася секретар міської ради Катерина Єніна: «Вік людей поважного віку порівнюють з осінню, з порою року, коли збирають «вражай» свого життєвого шляху: дорослі діти, онуки, багато досвіду. Мені хотілося б подякувати Вам, шановні ветерани, за вашу наполегливу працю у розбудові нашого славного міста, за те, що і зараз не залишаєтеся байдужими до долі Краснограда. І щиросердно побажати, щоб ваша осінь обов’язково була золотою».

   Не дивлячись на те, що погода цього дня була похмурою, у залі було сонячно від посмішок та іскорок в очах винуватців зібрання. Зі сцен на їхню честь лунали вітання та музичні подарунки, а по завершенню концерту на них чекав солодкий стіл.

Leave a Comment