Затверджено нове Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території Краснограда

071020168   Як повідомила на засіданні сесії секретар міської ради Катерина Єніна те, що було затверджене наприкінці 2013 року, не відповідає вимогам часу. Змін, які потрібно внести до існуючого Положення, наскільки багато, що доцільніше затвердити оновлене.

   Воно покликане підвищити туристичну привабливість міста, сформувати та зберегти його історико-культурне середовище, інформувати гостей та мешканців про історію краю.

   Відповідно до прийнятого документу право подачі клопотань про встановлення та демонтаж пам’ятних знаків належить державним організаціям, установам, закладам, підприємствам, місцевим осередкам політичних партій, творчим спілкам, громадським об’єднанням і трудовим колективам, ініціативним групам з числа громадян міста. Для цього їм потрібно звернутися до виконавчого комітету міської ради з відповідною заявою, що повинна містити обґрунтування доцільності вирішення питання, та відповідними документами. Остаточне рішення з цього приводу прийматимуть депутати на засіданні сесії.

Залишити відповідь