Охорона правопорядку

071020161   Про це йшла мова під час розгляду двох питань порядку денного засідання сесії міської ради, яке відбулося шостого жовтня. Спочатку заступник мера Дмитро Стецюренко прозвітував перед присутніми про виконання Програми підтримки громадських формувань з охорони правопорядку в Краснограді, Дослідному, Степовому та Кумах на 2013-2015 роки. Вона була спрямована на проведення роз’яснювальної роботи серед населення. В результаті її впровадження створено формування з охорони громадського порядку ГО «Красноградський козацький курінь», яке вже декілька місяців діє на території міськради.

   Боротьба зі злочинністю та профілактика правопорушень відтепер відображена і в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Красноградської територіальної громади на 2016 рік. Депутати свої рішенням додали до неї відповідний розділ.

   Як повідомив міський голова Володимир Максим, при формуванні кошторису на наступний рік обов’язково враховуватиметься потреба у фінансуванні потреб громадських формувань. Адже для якісної роботи їм потрібні й засоби зв’язку, й паливно-мастильні матеріали тощо.

Leave a Comment